70+
Років на будівельному ринку
80+
Одиниць техніки, яка регулярно оновлюється
300+
Задоволених клієнтів
25+
Надійних партнерів

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Парк спецтехніки

В арсеналі компанії є великий парк будівельно-монтажної, землерийної і вантажопідйомної техніки. У нас ви можете взяти в оренду спецтехніку для рекультивації кар'єрів, вертикального планування будівельних майданчиків, зведення дамб, каналів, насипів
13
Екскаваторів
моделей Caterpillar-320, Caterpillar-318, Caterpillar-444, Caterpillar-434, Caterpillar-428, ЕО-5111, ЕО-33211, ЕО-4321 для розробки і навантаження грунту;
8
Доріжних катків
для ущільнення грунту при роботах по укладанню дорожнього полотна і вертикального планування майданчиків під будівлі та споруди;
13
Баштових кранів
вантажопідйомністю від 6 до 10 тонн, гусеничні крани вантажопідйомністю 25 тонн і автокрани вантажно
10
Бульдозерів
ДЗ-171, ДЗ-109 для прийому і укладання перевезеного грунту
10
Самоскидів
вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн для перевезення грунту
Дивитися спецтехніку

Наші роботи

Корчовка старих садів Виконання робіт із корчування старих садів 40 Га, під Миколаївом Вертикальне планування території, зведення насипу Вертикальне планування території, зведення насипу Очищення русла річки Сосик у Березанському районі Фахівці компанії ТДВ "МБМ" очистили русло річки Сосик у Березанському районі Улаштування доріг з плитки ТДВ "МБМ" продовжує роботи з благоустрою території, улаштуванню доріг з плитки та встановленню бетонної в'їздної групи для фабрики по виробництву креветки Дорожні роботи для монтажу турбін ТДВ "МБМ" виконує дорожні роботи по улаштуванню проїздів для доставки вітряків і підкранових площадок для монтажу турбін для першої черги Тилігульської ВЕС Влаштування котловану для пожежних резервуарів Влаштування котловану для пожежних резервуарів, копка траншей для комунікацій, риття фундаментів зі зворотним засипанням і трамбуванням. Земляні роботи для бетонного заводу ТОВ “Автострада” Планування ділянки бульдозером, виконання земляних робіт, трамбування майданчиків віброкотком, надання автокрана для монтажу асфальтно-бетонного заводу для ТОВ "Автостарада" Влаштування котловану під житловий комплекс Влаштування котловану під житловий комплекс зі зворотним засипанням і пошаровим трамбуванням віброкотком в м. Херсон. Дорога на території підприємства Пристрій дороги довжиною 0.9 км на території підприємства. Пристрій узбіччя, планування території, заїздів на майданчики, благоустрій зелених зон. Влаштування укосів для відводу води ТДВ "Миколаївбудмеханізація" виконує всі види будівельних робіт.
В наявності 86 одиниць будівельної техніки: бульдозери, екскаватори, авто - та баштові крани, трали, самоскиди, катки.
Очистка русла річки с. Нечаяне Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила роботи по очистці русла річки, пристрою протипаводкових відвалів, очищення водойми і копки каналу в с. Нечаяне, Миколаївській області. Земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані. Розбирання і демонтаж старого покриття Розбирання і демонтаж старого покриття, вивезення сміття, планування ділянки в місті Херсон.

З нами працюють

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Очищення і зміцнення водойм в Миколаєві

Очищення дна водойми і зміцнення – складне заняття, яке можна довірити тільки досвідченим фахівцям. Завершити роботи з найкращим результатом допомагає спецтехніка. Використовуючи сучасні машини, не потрібно залучати бригаду майстрів, тим самим можна заощадити на оплаті праці.

В оренду спеціальний транспорт надає наша компанія «Миколаївбудмеханізація». Устаткування має високу продуктивність і зберігає природну екосистему. До роботи не потрібно залучати команду вузькопрофільних співробітників. Взяти в оренду спецтехніку набагато дешевше, ніж купити і постійно витрачатися на її обслуговування.

Коли без очищення водойми не обійтися

Очищення води водойм проводиться при їх заболочування та забрудненні. Причини забруднення можуть бути наступними:

 • в воді скупчився мул – висотою до 3 м;
 • гілки і корчі, опале листя в озері – часте явище, якщо водоймище розташоване в оточенні старого лісу або парку;
 • відходи, які викидають в річку люди – пластикові пляшки, пакети, будівельне сміття;
 • вода «цвіте» – через мілин.

Якщо вчасно не почистити озеро від мулу, очерету і бруду, вода набуває неприємного запаху, змінюється екосистема. Наслідки можуть бути плачевними – хоч греблю стане непридатним для використання, загине фауна. Ось чому очищення ставків і водойм повинна проводитися регулярно.

Особливості очищення природних водойм

Не всі водні об’єкти мають рівне дно. До деяких складно підступитися, на глибоких ділянках зустрічається мілководді. Це призводить до нерівномірних забруднень. Наприклад, бруд скупчився тільки у одного берега.

У таких випадках, плануючи взяти в оренду спецтехніку, клієнтові важливо знати глибину і периметр ділянки, наскільки він віддалений від берега, яких забруднень більше. Така обізнаність дозволяє визначитися з ефективним варіантом видалення бруду:

 1. Вручну. Підходить для невеликого водного об’єкта, де побутового сміття небагато.
 2. Гідромеханічний, із застосуванням земснаряда. У машину вбудовано обладнання і трубопровід, призначений для розмивання і відкачування мулу.
 3. Механізований. Не обійтися без гусеничного екскаватора, оснащеного довгою стрілою. Драглайн використовують, коли глибина річки помірна. Краще орендувати його для розчищення прибережних зон.

Переваги застосування спецтехніки

У послуги очищення водойм із залученням спецтехніки є кілька переваг.

 1. Видалений з озера мул можна перенести на берег або занурити в машини для перевезення грунту, наприклад в самоскиди.
 2. Скільки одиниць техніки необхідно орендувати, залежить від площі водосховища і ступеня забруднення. Ціна на очистку водойм окупиться, завдяки збереженню навколишнього середовища.
 3. Бруд можна прибрати в будь-якій кількості, причому неважливо, сильна течія чи ні.
 4. Також спецавто користуються попитом при необхідності осушити ставок і забезпечити заїзд для інших видів транспорту.

Сучасна техніка, яка є в парку «МИКОЛАЇВБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» також дозволяє зміцнювати берегову лінію, зайшовши з боку води. Допоможе впоратися з цим потужний екскаватор. Досвідчений водій-оператор скоординує дії віброкатка.

Чому спецтехніку орендують у нас

Очищення і поглиблення водойм в Миколаєві довіряють нам через високої якості наданої послуги. Ми робимо все, щоб стати краще. Завдяки злагодженій команді навчених і досвідчених фахівців, а також оновлення парку сучасної спецтехнікою і регулярному проходженню ТО, компанія «Миколаївбудмеханізація» зуміла заробити ідеальну репутацію.

Спецтехніку в Миколаєві орендують у нас з таких причин:

 1. У штаті тільки перевірені, кваліфіковані водії-оператори.
 2. Подача машини на об’єкт можлива в рекордно стислі терміни. Ми завжди прислухаємося до побажань клієнта.
 3. Наші фахівці пропонують послугу очищення водойм за технологією, що не приносить шкоди навколишньому середовищу.
 4. Завдяки високій продуктивності екскаваторів, роботи вдається завершити оперативно.
 5. Оптимальна вартість оренди обладнання.
 6. Оплату можна внести зручним для замовника способом.

Також у нас замовляють і будівельну техніку. Яким транспортом краще користуватися в вашому випадку, підкаже менеджер. Досвідчений співробітник оцінить обсяг робіт і стан водойми, зорієнтує за ціною.

Зв’яжіться з фахівцями компанії за номером на сайті або залиште свій телефон в онлайн заявці.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ