Доставка
сипучих матеріалів

70+
Років на будівельному ринку
80+
Одиниць техніки, яка регулярно оновлюється
300+
Задоволених клієнтів
25+
Надійних партнерів

Доставка щебеню з кар'єру Договорная
Самоскиди МАЗ, MAN, КАМАЗ, КРАЗ
Обсяг від 10т до 40т за ходку
Замовити Доставка щебеню з кар'єру
вывоз глины самосвалом в Николаеве и Херсоне
Вивіз грунту від 1000 грн
Зняття старого ґрунту екскаваторами САТ 320, 318, 316, 434, 444
Навантаження ґрунту на самоскиди MAN, DAF, РЕНО, КАМАЗ, КРАЗ або у відвал.
Вивіз ґрунту на звалище
Можливе підсипання нового ґрунту
Замовити Вивіз грунту
Доставка чорнозему Договорная
Самоскиди МАЗ, MAN, КАМАЗ, КРАЗ
Обсяг від 5т до 40т за ходку
Замовити Доставка чорнозему
Доставка кар'єрного піску Договорная
Самоскиди МАЗ, MAN, КАМАЗ, КРАЗ
Обсяг від 10т до 40т за ходку
Замовити Доставка кар'єрного піску
Доставка добрива (сипець) Договорная
Самоскиди МАЗ, MAN, КАМАЗ, КРАЗ
Обсяг від 5т до 40т за ходку
Замовити Доставка добрива (сипець)

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Парк спецтехніки

В арсеналі компанії є великий парк будівельно-монтажної, землерийної і вантажопідйомної техніки. У нас ви можете взяти в оренду спецтехніку для рекультивації кар'єрів, вертикального планування будівельних майданчиків, зведення дамб, каналів, насипів
13
Екскаваторів
моделей Caterpillar-320, Caterpillar-318, Caterpillar-444, Caterpillar-434, Caterpillar-428, ЕО-5111, ЕО-33211, ЕО-4321 для розробки і навантаження грунту;
8
Доріжних катків
для ущільнення грунту при роботах по укладанню дорожнього полотна і вертикального планування майданчиків під будівлі та споруди;
13
Баштових кранів
вантажопідйомністю від 6 до 10 тонн, гусеничні крани вантажопідйомністю 25 тонн і автокрани вантажно
10
Бульдозерів
ДЗ-171, ДЗ-109 для прийому і укладання перевезеного грунту
10
Самоскидів
вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн для перевезення грунту
Дивитися спецтехніку

Наші роботи

Корчовка старих садів Виконання робіт із корчування старих садів 40 Га, під Миколаївом Вертикальне планування території, зведення насипу Вертикальне планування території, зведення насипу Очищення русла річки Сосик у Березанському районі Фахівці компанії ТДВ "МБМ" очистили русло річки Сосик у Березанському районі Улаштування доріг з плитки ТДВ "МБМ" продовжує роботи з благоустрою території, улаштуванню доріг з плитки та встановленню бетонної в'їздної групи для фабрики по виробництву креветки Дорожні роботи для монтажу турбін ТДВ "МБМ" виконує дорожні роботи по улаштуванню проїздів для доставки вітряків і підкранових площадок для монтажу турбін для першої черги Тилігульської ВЕС Влаштування котловану для пожежних резервуарів Влаштування котловану для пожежних резервуарів, копка траншей для комунікацій, риття фундаментів зі зворотним засипанням і трамбуванням. Земляні роботи для бетонного заводу ТОВ “Автострада” Планування ділянки бульдозером, виконання земляних робіт, трамбування майданчиків віброкотком, надання автокрана для монтажу асфальтно-бетонного заводу для ТОВ "Автостарада" Влаштування котловану під житловий комплекс Влаштування котловану під житловий комплекс зі зворотним засипанням і пошаровим трамбуванням віброкотком в м. Херсон. Дорога на території підприємства Пристрій дороги довжиною 0.9 км на території підприємства. Пристрій узбіччя, планування території, заїздів на майданчики, благоустрій зелених зон. Влаштування укосів для відводу води ТДВ "Миколаївбудмеханізація" виконує всі види будівельних робіт.
В наявності 86 одиниць будівельної техніки: бульдозери, екскаватори, авто - та баштові крани, трали, самоскиди, катки.
Очистка русла річки с. Нечаяне Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила роботи по очистці русла річки, пристрою протипаводкових відвалів, очищення водойми і копки каналу в с. Нечаяне, Миколаївській області. Земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані. Розбирання і демонтаж старого покриття Розбирання і демонтаж старого покриття, вивезення сміття, планування ділянки в місті Херсон.

З нами працюють

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Доставка сипучих матеріалів в Миколаєві

Після покупки сипучих матеріалів, потрібних для будівництва (щебеню, цементу, відсіву граніту, піску), відразу виникає питання, як доставити їх на будівельну ділянку. Для цього необхідна будівельна техніка з високою вантажопідйомністю. У Миколаєві перевезення сипучих матеріалів за прийнятними цінами пропонується компанією «Миколаївбудмеханізація». У нас є відповідний транспорт та висококваліфіковані фахівці, які вміють ним керувати. Роботи будуть завершені точно в термін, визначений клієнтом.

Чому обирають нас

Якісні сипучі матеріали дозволяють побудувати об’єкт будь-якої складності і поверховості. Але їх ще потрібно доставити на місце будівництва в цілості й схоронності. Співпраця з компанією, що володіє великим парком спецтехніки та пропонує послуги водіїв-операторів, дозволяє клієнту заощадити свої нерви і гроші.

У підприємства «Миколаївбудмеханізація» є всі можливості, щоб організувати оптимальні схеми доставки матеріалів, враховуючи потреби та графік робіт, в який потрібно вкластися клієнту.

Переваги співпраці з нами:

  1. Доставка сипучих матеріалів здійснюється за обумовленим з замовником графіком.
  2. Кожна машина пройшла техобслуговування, ймовірність простоїв виключена. Ми знаємо, наскільки важливо, щоб роботи виконувалися в строк.
  3. Вартість перевезення сипучих матеріалів лояльна. Також при постійній співпраці ми пропонуємо вигідні партнерські схеми. Налагоджено співпрацю з кар’єрами.

Важливе значення має укладений з клієнтом договір. Гарантією якісно проведеного транспортування  можна вважати бездоганну репутацію підприємства. Ми працюємо на результат і робимо все, щоб замовник залишився задоволений:

  • уточнюємо, коли потрібно доставити щебінь, пісок і т.д .;
  • визначаємо складність шляхів під’їзду до будівельній ділянці;
  • підбираємо потрібні транспортні засоби в оренду і пропонуємо скористатися послугами досвідчених водіїв.

Особливості транспортування

Доставка сипучих матеріалів в Миколаєві передбачає надійність машин, що надаються транспортною компанією. Сучасна автотехніка допомагає оптимізувати весь процес.

Оперативність реагування – ще один критерій, якому повинна відповідати послуга. Для клієнта важливо, щоб кожен етап будівництва проходив без затримок і в конкретні дати.

З фірмою співпрацюють 25 надійних партнерів, будівельних організацій і великих підрядників. 300 вдячних клієнтів – то, чого ми вже досягли! Більше задоволених замовників – наш пріоритет в майбутньому!

Спецтехніка для доставки сипучих матеріалів

Перевезення сипучих матеріалів в Миколаєві здійснюється кількома видами транспорту:

  • екскаватори-навантажувачі – універсальне обладнання, яке замінює навантажувач, трактор і екскаватор;
  • самоскид з заднім розвантаженням – з його допомогою вивантажити вантаж не складе великих труднощів;
  • напівпричепи – призначені для вивантаження матеріалів на нерівному ділянці, грунті, який не відрізняється твердістю, всередині складів, де висота стелі обмежена.

Вартість послуги залежить від кількості використовуваної спецтехніки, вантажопідйомності обладнання та обсягу робіт. Ціна на доставку сипучих матеріалів розраховується в індивідуальному порядку.

Якщо у вас залишилися питання, як замовити послугу, заповніть онлайн заявку на оренду машин. Менеджер вам передзвонить на вказаний телефон. Звернутися за допомогою також можна по телефону компанії на сайті. Ми вміємо вирішувати завдання, пов’язані зі спецтехнікою, швидко і з вигодою для клієнта.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ