Послуги
монтажу

70+
Років на будівельному ринку
80+
Одиниць техніки, яка регулярно оновлюється
300+
Задоволених клієнтів
25+
Надійних партнерів

Послуги монтажу

  Послуги монтажу

Ремонт строительной техники от 1000 грн/год
Диагностика
Замовити Ремонт строительной техники
МАЗ - 544008 600 грн/год
Габарити напівпричепа 12,6*2,45*1 м
Вантажопідйомність 20 т
Мінімальне замовлення 1 година
Перевезення по всій Україні
Замовити МАЗ - 544008
Монтаж/демонтаж башенного крана від 1000 грн
Мінімальне замовлення 8 годин
Зміна 8 годин
Тариф за містом Договірний
Грузопод'ємність 3т.
Замовити Монтаж/демонтаж башенного крана
Монтаж, укладання дорожніх плит 1000 грн
Мінімальна сума замовлення 1 грн.
Замовити Монтаж, укладання дорожніх плит
Руйнування будівель від 500 грн
Мін 4 год.
Замовити Руйнування будівель

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Парк спецтехніки

В арсеналі компанії є великий парк будівельно-монтажної, землерийної і вантажопідйомної техніки. У нас ви можете взяти в оренду спецтехніку для рекультивації кар'єрів, вертикального планування будівельних майданчиків, зведення дамб, каналів, насипів
13
Екскаваторів
моделей Caterpillar-320, Caterpillar-318, Caterpillar-444, Caterpillar-434, Caterpillar-428, ЕО-5111, ЕО-33211, ЕО-4321 для розробки і навантаження грунту;
8
Доріжних катків
для ущільнення грунту при роботах по укладанню дорожнього полотна і вертикального планування майданчиків під будівлі та споруди;
13
Баштових кранів
вантажопідйомністю від 6 до 10 тонн, гусеничні крани вантажопідйомністю 25 тонн і автокрани вантажно
10
Бульдозерів
ДЗ-171, ДЗ-109 для прийому і укладання перевезеного грунту
10
Самоскидів
вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн для перевезення грунту
Дивитися спецтехніку

Наші роботи

Влаштування котловану для пожежних резервуарів Влаштування котловану для пожежних резервуарів, копка траншей для комунікацій, риття фундаментів зі зворотним засипанням і трамбуванням. Земляные работы для бетонного завода ТОВ “Автостарада” Планировка участка бульдозером, выполнение земляных работ, трамбовка площадки виброкатком, предоставление автокрана для монтажа асфальтно-бетонного завода для ТОВ "Автостарада" Влаштування котловану під житловий комплекс Влаштування котловану під житловий комплекс зі зворотним засипанням і пошаровим трамбуванням віброкотком в м.Херсоні. Дорога на території підприємства Пристрій дороги довжиною 0.9км на території підприємства. Пристрій узбіччя, планування території, заїздів на майданчики, благоустрій зелених зон. Пристрій укосів з установкою лотка для відводу води ТДВ "Миколаївбудмеханізація" виконує всі види будівельних робіт.
В наявності 86 одиниць будівельної техніки: бульдозери, екскаватори, авто - та баштові крани, трали, самоскиди.
Очистка русла річки с. Нечаенно Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила роботи по очистці русла річки, пристрою протипаводкових відвалів, очищення водойми і копки каналу в с. Нечаенно, Миколаївській області. Земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані. Розбирання і демонтаж старого покриття Розбирання і демонтаж старого покриття, вивезення сміття, планування ділянки в місті Херсоні.

З нами працюють

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Послуги монтажу і демонтажу в Миколаївській області

Ринок нерухомості розвивається, і на місцях старих, наполовину зруйнованих споруд з’являються нові сучасні споруди. У зв’язку з цим підвищується попит на демонтаж будівель . Даний вид послуг в Миколаївській області надає компанія Миколаївбудмеханізація . Великий досвід і індивідуальний підхід дозволяють знайти оптимальний варіант вирішення завдання, щоб уникнути помилок і професійно виконати роботу будь-якої складності.

Особливості проведення роботи

Промисловий демонтаж будівель один з напрямків нашої компанії. Це трудомісткий процес будівництва, який передбачає повноцінний або частковий знос об’єкта. Замовити послуги демонтажу будівлі можна в Миколаївській області. Під час проведення роботи приділяється увага таким питанням:

 • спосіб знесення будівлі ;
 • наявність інженерних комунікацій;
 • демонтаж фундаменту;
 • вивезення будівельного сміття
 • дотримання техніки безпеки.

Демонтаж будівель і споруд проводить бригада досвідчених фахівців за допомогою будівельної техніки , інструменту або вручну. Варіант підбирається індивідуально під кожен об’єкт в залежності від конструктивних особливостей споруди. Перш, ніж приступити до роботи, фахівці перевіряють місце розташування комунальних мереж, вивчають розташування об’єкта по відношенню до оточуючих споруд, вирішують яких слід вжити заходів щодо безпеки людей в цій зоні.

Демонтаж будинку під ключ передбачає комплекс робіт з подальшим очищенням майданчика. Для вивезення залишків конструкцій і будівельного сміття потрібно самоскид. Найскладнішим етапом вважається демонтаж фундаменту, який проводять досвідчені майстри з використанням великогабаритної спецтехніки . Особливості та ступінь пошкодження будівлі формують підсумкову вартість демонтажу будинку .

Способи проведення роботи

Залежно від поставленого завдання, може проводитися частковий або повний демонтаж будинку . Метод знесення залежить від виду, архітектури будови і загальної площі об’єкта.

Ручний. Робота проводиться з використанням спеціальних інструментів без залучення важкої будівельної техніки. Такий метод застосовується, коли потрібно розібрати певну частину споруди, залишки старих будинків або зберегти для подальшого використання будівельний матеріал. Також ручний спосіб доцільно використовувати, коли будівля знаходиться в аварійному стані, і поруч знаходяться інші будови, що не підлягають знесенню.

Механізований. Такий метод актуальний, коли потрібно повністю знести будинок і очистити майданчик. Робота виконується з використанням будівельної техніки, серед якої бульдозер, автокран, екскаватор. При демонтажі висотних будівель потрібно гідромолот і спецтехніка з подовженими стрілами.

Змішаний демонтаж об’єднує два попередніх методу. Проводиться частково з використанням будівельного інструменту та спецтехніки. Використовується такий метод при розбиранні старих будівель, коли існує ймовірність обвалення верхніх конструкцій або зведених з декількох видів будівельних матеріалів. Найбільш поширений варіант – будинок з цегли з дерев’яною надбудовою.

На формування ціни на демонтаж будинку впливає декілька чинників, серед яких загальний обсяг і складність виконання робіт.

Надання послуг

Демонтаж будівель об’єднує кілька етапів:

 • огляд об’єкта, вибір технології проведення робіт;
 • складання кошторису, підготовка документації;
 • демонтаж споруди;
 • очищення майданчика від будівельного сміття і залишків конструкції.

Всі роботи проходять згідно з встановленими нормами і дотриманням техніки безпеки.

Наша компанія забезпечить якісний демонтаж промислових споруд, житлових будинків і приватних будівель в Миколаївській області. Роботи виконуються з використанням професійного устаткування, що значно знижує терміни і вартість знесення споруди. Професіоналізм персоналу і великий досвід нашої компанії в цій сфері гарантує якісне і оперативне вирішення завдань будь-якої складності.

Крім демонтажу будівель, у нас можна замовити послуги будівельної техніки . Миколаївбудмеханізація має власний автопарк і надає в оренду транспортні засоби спеціального призначення на вигідних умовах.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ