Перевезення негабаритних
вантажів

70+
Років на будівельному ринку
80+
Одиниць техніки, яка регулярно оновлюється
300+
Задоволених клієнтів
25+
Надійних партнерів

Перевезення негабаритних вантажів

    Перевезення негабаритних вантажів

Перевезення сільськогосподарської техніки
Перевезення негабаритної сільгосптехніки по всій Україні
Власний парк сучасних спецпричепів різних модифікацій
Організація та здійснення транспортування великогабаритного вантажу - комбайнів, тракторів
Замовити Перевезення сільськогосподарської техніки
Важковагові перевезення
Перевезення великовагових вантажів по всій Україні
Власний парк сучасних спецпричепів різних модифікацій
Організація та здійснення транспортування великовагового вантажу
Замовити Важковагові перевезення
Трал МАЗ (негабарит) 680 грн/год
Габарити напівпричепа 12,6*2,45*1 м
Вантажопідйомність 20 т
Мінімальне замовлення 1 година
Перевезення по всій Україні
Замовити Трал МАЗ (негабарит)
Негабаритні перевезення
Перевезення негабаритних вантажів по всій Україні
Власний парк сучасних спецпричепів різних модифікацій
Організація та здійснення транспортування негабаритного вантажу
Замовити Негабаритні перевезення
Перевезення спецтехніки тралом МАЗ - 544008
Габарити напівпричепа 12,6*2,45*1 м
Вантажопідйомність 20 т
Мінімальне замовлення 4 години
Перевезення по всій Україні
Замовити Перевезення спецтехніки тралом МАЗ - 544008
Перевезення будівельної техніки
Перевезення будівельної негабаритної техніки по всій Україні
Власний парк сучасних спецпричепів різних модифікацій
Організація та здійснення транспортування великогабаритного вантажу
Замовити Перевезення будівельної техніки
МАЗ - 544008 600 грн/год
Габарити напівпричепа 12,6*2,45*1 м
Вантажопідйомність 20 т
Мінімальне замовлення 1 година
Перевезення по всій Україні
Замовити МАЗ - 544008

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Парк спецтехніки

В арсеналі компанії є великий парк будівельно-монтажної, землерийної і вантажопідйомної техніки. У нас ви можете взяти в оренду спецтехніку для рекультивації кар'єрів, вертикального планування будівельних майданчиків, зведення дамб, каналів, насипів
13
Екскаваторів
моделей Caterpillar-320, Caterpillar-318, Caterpillar-444, Caterpillar-434, Caterpillar-428, ЕО-5111, ЕО-33211, ЕО-4321 для розробки і навантаження грунту;
8
Доріжних катків
для ущільнення грунту при роботах по укладанню дорожнього полотна і вертикального планування майданчиків під будівлі та споруди;
13
Баштових кранів
вантажопідйомністю від 6 до 10 тонн, гусеничні крани вантажопідйомністю 25 тонн і автокрани вантажно
10
Бульдозерів
ДЗ-171, ДЗ-109 для прийому і укладання перевезеного грунту
10
Самоскидів
вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн для перевезення грунту
Дивитися спецтехніку

Наші роботи

Корчовка старих садів Виконання робіт із корчування старих садів 40 Га, під Миколаївом Вертикальне планування території, зведення насипу Вертикальне планування території, зведення насипу Очищення русла річки Сосик у Березанському районі Фахівці компанії ТДВ "МБМ" очистили русло річки Сосик у Березанському районі Улаштування доріг з плитки ТДВ "МБМ" продовжує роботи з благоустрою території, улаштуванню доріг з плитки та встановленню бетонної в'їздної групи для фабрики по виробництву креветки Дорожні роботи для монтажу турбін ТДВ "МБМ" виконує дорожні роботи по улаштуванню проїздів для доставки вітряків і підкранових площадок для монтажу турбін для першої черги Тилігульської ВЕС Влаштування котловану для пожежних резервуарів Влаштування котловану для пожежних резервуарів, копка траншей для комунікацій, риття фундаментів зі зворотним засипанням і трамбуванням. Земляні роботи для бетонного заводу ТОВ “Автострада” Планування ділянки бульдозером, виконання земляних робіт, трамбування майданчиків віброкотком, надання автокрана для монтажу асфальтно-бетонного заводу для ТОВ "Автостарада" Влаштування котловану під житловий комплекс Влаштування котловану під житловий комплекс зі зворотним засипанням і пошаровим трамбуванням віброкотком в м. Херсон. Дорога на території підприємства Пристрій дороги довжиною 0.9 км на території підприємства. Пристрій узбіччя, планування території, заїздів на майданчики, благоустрій зелених зон. Влаштування укосів для відводу води ТДВ "Миколаївбудмеханізація" виконує всі види будівельних робіт.
В наявності 86 одиниць будівельної техніки: бульдозери, екскаватори, авто - та баштові крани, трали, самоскиди, катки.
Очистка русла річки с. Нечаяне Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила роботи по очистці русла річки, пристрою протипаводкових відвалів, очищення водойми і копки каналу в с. Нечаяне, Миколаївській області. Земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані. Розбирання і демонтаж старого покриття Розбирання і демонтаж старого покриття, вивезення сміття, планування ділянки в місті Херсон.

З нами працюють

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Перевезення негабаритних вантажів

Негабаритні перевезення здійснюються спеціальним автотранспортом, умови транспортування позначені в правилах дорожнього руху. У Миколаївській області послуги трала для доставки вантажу великих розмірів надає компанія Миколаївбудмеханізація .

Особливості нестандартного вантажу

Умови перевезення негабаритних і великогабаритних вантажів відрізняються від транспортування предметів, якімають стандартні параметри. Такі предмети мають велику вагу, займають багато простору, центр ваги часто зміщений. Всі норми можуть бути перевищені в кілька разів, що ускладнює транспортування. Перевезти трактор або велике обладнання неможливо звичайним вантажним транспортом. У такій ситуації здійснюється перевезення тралом . Це потужний тягач, у якого передбачена замість кузова спеціальна платформа.

У розпорядженні компанії безліч тралів, які використовуються для транспортування різних предметів. Трали діляться на універсальні і спеціалізовані моделі, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для транспортування будь-якого вантажу. У більшості випадків використовуються низькорамні напівпричепи. Вони підходять для перевезення сх техніки , мають мінімальну вантажну висоту, оснащені колесами невеликого діаметру. Транспортний засіб обладнано необхідними кріпильними елементами, які забезпечують надійну фіксацію вантажу, що перевозиться.

Нестандартний вантаж визначають по його розмірам. Параметри великогабаритних об’єктів не перевищують такі показники:

  • довжина – 20 м;
  • ширина – 2,55 м;
  • висота – 4 м.

Предмети, у яких хоча б один з показників вище, відносяться до категорії негабаритних вантажів. Найбільш часто здійснюється тралом перевезення комбайнів , будівельної техніки , великого промислового обладнання.

Умови перевезення нестандартного вантажу

Основний момент при перевезенні негабаритних вантажів – забезпечити безпеку. Для таких перевезень компанія Миколаївбудмеханізація привертає досвідчених водіїв, якімають дозвіл на керування спецтехнікою , транспорт регулярно проходить технічний огляд і модернізацію. При перевезенні комбайна або інших предметів, у яких габарити перевищують ширину платформи транспортного засобу, встановлюють попереджувальний знак «великогабаритний вантаж».

При необхідності великогабаритні перевезення супроводжує охорона, тому у клієнтів немає підстав турбуватися за цілісність вантажу. Перевезення забороняються при несприятливій погоді і складній обстановці на автостраді. Водій не повинен відхилятися від маршруту і перевищувати допустиму швидкість руху, по дорогах вона становить 60 км / год, при русі по мостах – 15 км / ч.

Основні вимоги до перевезень нестандартного вантажу:

  • розміщений в кузові вантаж не повинен обмежувати огляд, водієві необхідно бачити дорогу попереду і контролювати ситуацію позаду за допомогою дзеркал заднього виду;
  • щоб виключити переміщення предметів під час руху транспорту, що може стати причиною створення аварійної ситуації на дорозі або привести до перекидання вантажівки, вантаж повинен бути надійно зафіксований за допомогою спеціальних кріпильних елементів;
  • великогабаритні предмети не повинні закривати видимість світлових приладів і інших розпізнавальних знаків автотранспорту, а також не створювати труднощі при управлінні вантажівкою.

Автотранспорт, який перевозить негабаритний вантаж, не повинен пересуватися по узбіччю дороги, зупинки слід здійснювати на спеціально позначених автостоянках. Якщо водій виявив несправність автомобіля або виникли проблеми з кріпленням вантажу, необхідно негайно зупинити транспорт. Дотримання правил забезпечить цілісність вантажу, безпеку транспорту і всіх учасників руху.

Замовити послуги

За допомогою тралів здійснюється перевезення кранів , будь-який інший техніки і обладнання. Як правило, це завжди об’єкти високої вартості . Відповідальність за їх збереження лягає на перевізника. Ціна за перевезення негабаритних вантажів залежить від безлічі параметрів і визначається індивідуально при оформленні кожного замовлення.

Ще один напрямок Миколаївбудмеханізація – оренда транспортних засобів спеціального призначення в Миколаївській області. Широкий автопарк компанії дозволяє підібрати оптимальний варіант і замовити послуги будівельної техніки для виконання різних завдань. Доставка спецтехніки на гусеничному ходу здійснюється за допомогою низькорамних тралів.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ