Земляні
роботи

70+
Років на будівельному ринку
80+
Одиниць техніки, яка регулярно оновлюється
300+
Задоволених клієнтів
25+
Надійних партнерів

Земляні роботи

  Земляні роботи

Підсипка ділянок ґрунтом от 1000 грн
Мінімальна сума замовлення 4 год.
Замовити Підсипка ділянок ґрунтом
Риття траншей для комунікацій от 960 грн
Мінімальна сума замовлення 4 год.
Замовити Риття траншей для комунікацій
Утрамбування грунту от 1000 грн
Мінімальна сума замовлення 4 год.
Замовити Утрамбування грунту
Корчування старих садів під оранку от 1000 грн
Мінімальна сума замовлення 4 год.
Замовити Корчування старих садів під оранку
вывоз глины самосвалом в Николаеве и Херсоне
Вивіз грунту от 1000 грн
Мин 4 год.
Замовити Вивіз грунту
Риття котлованів от 1000 грн
Мінімальна сума замовлення 4 год.
Замовити Риття котлованів

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Парк спецтехніки

В арсеналі компанії є великий парк будівельно-монтажної, землерийної і вантажопідйомної техніки. У нас ви можете взяти в оренду спецтехніку для рекультивації кар'єрів, вертикального планування будівельних майданчиків, зведення дамб, каналів, насипів
13
Екскаваторів
моделей Caterpillar-320, Caterpillar-318, Caterpillar-444, Caterpillar-434, Caterpillar-428, ЕО-5111, ЕО-33211, ЕО-4321 для розробки і навантаження грунту;
8
Доріжних катків
для ущільнення грунту при роботах по укладанню дорожнього полотна і вертикального планування майданчиків під будівлі та споруди;
13
Баштових кранів
вантажопідйомністю від 6 до 10 тонн, гусеничні крани вантажопідйомністю 25 тонн і автокрани вантажно
10
Бульдозерів
ДЗ-171, ДЗ-109 для прийому і укладання перевезеного грунту
10
Самоскидів
вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн для перевезення грунту
Дивитися спецтехніку

Наші роботи

Влаштування котловану для пожежних резервуарів Влаштування котловану для пожежних резервуарів, копка траншей для комунікацій, риття фундаментів зі зворотним засипанням і трамбуванням. Земляные работы для бетонного завода ТОВ “Автостарада” Планировка участка бульдозером, выполнение земляных работ, трамбовка площадки виброкатком, предоставление автокрана для монтажа асфальтно-бетонного завода для ТОВ "Автостарада" Влаштування котловану під житловий комплекс Влаштування котловану під житловий комплекс зі зворотним засипанням і пошаровим трамбуванням віброкотком в м.Херсоні. Дорога на території підприємства Пристрій дороги довжиною 0.9км на території підприємства. Пристрій узбіччя, планування території, заїздів на майданчики, благоустрій зелених зон. Пристрій укосів з установкою лотка для відводу води ТДВ "Миколаївбудмеханізація" виконує всі види будівельних робіт.
В наявності 86 одиниць будівельної техніки: бульдозери, екскаватори, авто - та баштові крани, трали, самоскиди.
Очистка русла річки с. Нечаенно Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила роботи по очистці русла річки, пристрою протипаводкових відвалів, очищення водойми і копки каналу в с. Нечаенно, Миколаївській області. Земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані. Розбирання і демонтаж старого покриття Розбирання і демонтаж старого покриття, вивезення сміття, планування ділянки в місті Херсоні.

З нами працюють

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Земляні роботи в Миколаївській області

Будь-яке будівництво починається з підготовки земельної ділянки. Якщо зведення нової будівлі планується на місці старої споруди, одним з етапів цього процесу буде вивіз будівельного сміття , який утворюється після демонтажу. Сучасне будівництво не обходиться без використання транспорту спеціального призначення. Для більшості компаній оренда спецтехніки більш вигідне рішення, ніж придбання дорогого устаткування. У Миколаївській області послуги будівельної техніки надає Миколаївбудмеханізація . Компанія пропонує швидке рішення задач на вигідних умовах.

Різновиди земляних робіт

Зведення будь-якої будівлі починається з земляних робіт, які вважаються найбільш трудомісткими, і на загальному тлі будівництва займають більше 10 відсотків.

Земляні роботи спрямовані на облаштування, переміщення, розробку або ущільнення грунту і включають наступні етапи:

 • підготовка майданчика під будівництво;
 • планування грунту;
 • риття котловану;
 • копка траншеї під фундамент;
 • вивезення грунту за межі зони будівництва;
 • благоустрій території.

Земляні роботи проводяться з метою підготовки стійкого і твердого грунту для спорудження. Від якості їх виконання залежить подальша міцність і довговічність будівлі.

Розробка грунту

Основна робота з грунтом полягає в підготовці котловану , копанні фундаменту і прокладанні траншей. Грунтові роботи вельми енерговитратний етап будівництва і не обходиться без використання будівельної техніки.

Щоб фундамент забезпечив міцну основу, на етапі проектування розраховується глибина котловану і ступінь просідання грунту під навантаженням. Якщо з якихось причин грунт на ділянці не підходить для зведення будівлі необхідної висоти, збільшують розмір котловану і завозиться інший матеріал. Найбільш часто основа виконується з піску або гравію, що вирішує проблему просадки споруджуваного об’єкта. Крім цього наявність подушки вирівнює позначку основи фундаменту, яке передбачено при розробці проекту.

Після зняття опалубки порожнечі навколо фундаменту засипають ґрунтом і добре ущільнюють. Щоб грунт в траншеї не промерзав, роботи проводять до настання зими. Вільний простір в зоні фундаменту не можна засипати будівельним сміттям. Його практично неможливо ущільнити, і навколишній грунт залишиться з повітряними прошарками, що неприпустимо за будівельними нормами.

Для забезпечення якості земляних робіт необхідно дотримуватися будівельні норми. Щоб траншеї не обсипалися, зміцнюють бічні стінки. Допустима глибина без додаткових укріплень залежить від типу грунту.

Обсяг земляних робіт

Для вибору оптимального методу розробки грунту потрібно знати, скільки кубометрів землі належить перемістити. На формування вартості копки фундаменту також впливає тип грунту.

Попередній підрахунок обсягу земляних робіт необхідний для правильної організації всього робочого процесу:

 • вибір відповідного методу і засобів для виконання роботи;
 • вирішити питання вивезення добутого грунту або знайти можливість для його подальшого використання;
 • визначити тривалість і вартість земляних робіт .

Всі ці питання можна вирішити на етапі проектування за допомогою робочих креслень.

Використання грунту після завершення земляних робіт

Грунт, витягнутий під час риття котловану, вивозиться за межі будівельного майданчика. Частина матеріалу може використовуватися для спорудження тимчасових доріг, по яких пересувається будівельна техніка . Для поліпшення якості під’їзних шляхів, особливо якщо на ділянці переважає глина, може використовуватися будівельне сміття у вигляді уламків цегли, плитки та іншого матеріалу. Повторне використання будматеріалу і грунту частково вирішує питання звільнення будмайданчика для проведення подальших робіт.

Проведення земляних робіт різного виду, вивезення та доставка грунту на майданчик, вивіз будівельного сміття в Миколаєві , все це діяльність Миколаївбудмеханізація , розташованої в цьому регіоні. Компанія має в своєму розпорядженні потрібну спецтехніку і професійних робітників, які виконають роботу будь-якої складності.

Весь транспорт проходить регулярне технічне обслуговування і подається на об’єкт в справному стані. Досвідчені оператори виконають роботу будь-якої складності. З усіх питань можна звернутися до менеджерів порталу в будь-який час. Телефонуйте, ми завжди на зв’язку.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ