70+
Років на будівельному ринку
80+
Одиниць техніки, яка регулярно оновлюється
300+
Задоволених клієнтів
25+
Надійних партнерів

Тіп трактора

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Парк спецтехніки

В арсеналі компанії є великий парк будівельно-монтажної, землерийної і вантажопідйомної техніки. У нас ви можете взяти в оренду спецтехніку для рекультивації кар'єрів, вертикального планування будівельних майданчиків, зведення дамб, каналів, насипів
13
Екскаваторів
моделей Caterpillar-320, Caterpillar-318, Caterpillar-444, Caterpillar-434, Caterpillar-428, ЕО-5111, ЕО-33211, ЕО-4321 для розробки і навантаження грунту;
8
Доріжних катків
для ущільнення грунту при роботах по укладанню дорожнього полотна і вертикального планування майданчиків під будівлі та споруди;
13
Баштових кранів
вантажопідйомністю від 6 до 10 тонн, гусеничні крани вантажопідйомністю 25 тонн і автокрани вантажно
10
Бульдозерів
ДЗ-171, ДЗ-109 для прийому і укладання перевезеного грунту
10
Самоскидів
вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн для перевезення грунту
Дивитися спецтехніку

Наші роботи

Корчовка старих садів Виконання робіт із корчування старих садів 40 Га, під Миколаївом Вертикальне планування території, зведення насипу Вертикальне планування території, зведення насипу Очищення русла річки Сосик у Березанському районі Фахівці компанії ТДВ "МБМ" очистили русло річки Сосик у Березанському районі Улаштування доріг з плитки ТДВ "МБМ" продовжує роботи з благоустрою території, улаштуванню доріг з плитки та встановленню бетонної в'їздної групи для фабрики по виробництву креветки Дорожні роботи для монтажу турбін ТДВ "МБМ" виконує дорожні роботи по улаштуванню проїздів для доставки вітряків і підкранових площадок для монтажу турбін для першої черги Тилігульської ВЕС Влаштування котловану для пожежних резервуарів Влаштування котловану для пожежних резервуарів, копка траншей для комунікацій, риття фундаментів зі зворотним засипанням і трамбуванням. Земляні роботи для бетонного заводу ТОВ “Автострада” Планування ділянки бульдозером, виконання земляних робіт, трамбування майданчиків віброкотком, надання автокрана для монтажу асфальтно-бетонного заводу для ТОВ "Автостарада" Влаштування котловану під житловий комплекс Влаштування котловану під житловий комплекс зі зворотним засипанням і пошаровим трамбуванням віброкотком в м. Херсон. Дорога на території підприємства Пристрій дороги довжиною 0.9 км на території підприємства. Пристрій узбіччя, планування території, заїздів на майданчики, благоустрій зелених зон. Влаштування укосів для відводу води ТДВ "Миколаївбудмеханізація" виконує всі види будівельних робіт.
В наявності 86 одиниць будівельної техніки: бульдозери, екскаватори, авто - та баштові крани, трали, самоскиди, катки.
Очистка русла річки с. Нечаяне Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила роботи по очистці русла річки, пристрою протипаводкових відвалів, очищення водойми і копки каналу в с. Нечаяне, Миколаївській області. Земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані. Розбирання і демонтаж старого покриття Розбирання і демонтаж старого покриття, вивезення сміття, планування ділянки в місті Херсон.

З нами працюють

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Оренда трактора в Миколаївській області

Серед величезного розмаїття спецтехніки особливу увагу слід приділити тракторам. Потужні і багатофункціональні сучасні моделі крім сільського господарства сьогодні затребувані в багатьох галузях. Використання даного виду транспорту сприяє збільшенню продуктивності і прибутку. Оренда трактора виправдана у багатьох випадках. У Миколаївській області таку послугу надає компанія Миколаївбудмеханізація .

Кому потрібні послуги трактора в Миколаєві

Трактор є універсальним тягачем, відрізняється підвищеною прохідністю, і крім базової комплектації техніку можна використовувати з додатковими навісними або причіпними елементами. Це розширює функціонал і дозволяє використовувати будівельну техніку цілий рік незалежно від сезону і погодних умов. Для багатьох компаній оренда трактора в Миколаєві вигідніший варіант, ніж придбання та утримання дорогого устаткування.

Сфера застосування спецтехніки велика, серед яких:

 • комунальне господарство – снігоприбиральні роботи в зимовий період, скошування трави, вивіз сміття, розчищення зон відпочинку і т.д.
 • будівництво – виконання земляних робіт, засипка траншей, планування ділянки;
 • сільське господарство – оранка і культивування поля, збирання врожаю.

Класифікація транспортних засобів спеціального призначення

Сучасна спецтехніка відрізняється швидкістю, плавно пересувається, має хорошу тягу і потужний двигун. Щоб послуги трактора в Миколаєві окупилися в найкоротші терміни, вибирати модель слід з урахуванням технічних параметрів і умов експлуатації.

Даний вид техніки підрозділяється на групи і класифікується за різними параметрами. Для виконання загальних і вузькоспеціальних операцій різного характеру, сільгоспмашини оснащені додатковими елементами. Трактори, які використовуються в промисловій сфері, комплектуються знімним обладнанням для виконання навантажувальних, збиральних, земляних робіт в різних умовах. Правильне рішення при виборі – дивитися не на ціну оренди трактора , а на тип ходової частини.

Колісна техніка самостійно пересувається по автостраді, не пошкоджуючи дорожнє покриття. Колеса трактора можуть мати один розмір, або задні бути більшого діаметр. Такі моделі відрізняються більшою вантажопідйомністю. Широкі шини менше ущільнюють грунт, за рахунок чого трактор легко  пересувається по бездоріжжю.

Гусенична спецтехніка має хороше зчеплення з поверхнею, відрізняється підвищеною прохідністю за рахунок рівномірного розподілу маси. Оренда будівельної техніки такого типу актуальна для проведення робіт на будь-якому грунті, в тому числі на ділянках з підвищеною вологістю. Гусеничний трактор не може самоходом пересуватися по асфальтовому покриттю, тому на об’єкт його можна вивести за допомогою низькорамних тралів.

Основні технічні характеристики

Оренда спецтехніки повинна бути економічно вигідна для замовника. Щоб не переплачувати за послугу, транспорт слід вибирати з оптимальними параметрами, що забезпечить виконання поставлених завдань. Ціна оренди трактора залежить не тільки від характеристик ходової частини, а й функціональних можливостей.

Основні робочі характеристики трактора:

 • потужність двигуна транспорту;
 • маса і габарити агрегату;
 • тип ходової частини, ширина шин або гусениці;
 • максимальна вага вантажу, що перевозиться;
 • розвиток максимальної швидкості.

Переваги оренди трактора

Купівля сучасної спецтехніки вимагає великих фінансових витрат, що може собі дозволити не кожна компанія. Оренда трактора в Миколаєві буде більш правильним рішенням при обмеженому бюджеті і нерегулярному використанні техніки. Скористатися послугами компанії Миколаївбудмеханізація можна для проведення термінової, разової роботи або взяти транспорт на тривалий період. Широкий парк дозволяє вибрати оптимальну модель для виконання завдань.

Використання орендованій техніки має ряд незаперечних переваг, серед яких:

 • виконання робіт будь-якого обсягу без великих капіталовкладень;
 • рішення задач будь-якої складності, в тому числі вузького профілю;
 • необмежений термін оренди, від 4 годин до декількох місяців;
 • всі витрати з утримання та обслуговування транспорту бере на себе компанія, що надає послугу;
 • спецтехніка подається на об’єкт заправлена, в строго призначений час.

Вся спецтехніка, яка надається в оренду, знаходиться в ідеальному стані і придатна для щоденної експлуатації.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ