Оренда
віброкатка

70+
Років на будівельному ринку
80+
Одиниць техніки, яка регулярно оновлюється
300+
Задоволених клієнтів
25+
Надійних партнерів

Оренда віброкатка

Bomag 213 dh с кулачками от 1020 грн / час
Минимальный заказ 4 часа
Замовити Bomag 213 dh с кулачками
Bomag 213 dh с гладкими вальцами от 1020 грн / час
Минимальный заказ 4 часа
Замовити Bomag 213 dh с гладкими вальцами

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Парк спецтехніки

В арсеналі компанії є великий парк будівельно-монтажної, землерийної і вантажопідйомної техніки. У нас ви можете взяти в оренду спецтехніку для рекультивації кар'єрів, вертикального планування будівельних майданчиків, зведення дамб, каналів, насипів
13
Екскаваторів
моделей Caterpillar-320, Caterpillar-318, Caterpillar-444, Caterpillar-434, Caterpillar-428, ЕО-5111, ЕО-33211, ЕО-4321 для розробки і навантаження грунту;
8
Доріжних катків
для ущільнення грунту при роботах по укладанню дорожнього полотна і вертикального планування майданчиків під будівлі та споруди;
13
Баштових кранів
вантажопідйомністю від 6 до 10 тонн, гусеничні крани вантажопідйомністю 25 тонн і автокрани вантажно
10
Бульдозерів
ДЗ-171, ДЗ-109 для прийому і укладання перевезеного грунту
10
Самоскидів
вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн для перевезення грунту
Дивитися спецтехніку

Наші роботи

Корчовка старих садів Виконання робіт із корчування старих садів 40 Га, під Миколаївом Вертикальне планування території, зведення насипу Вертикальне планування території, зведення насипу Очищення русла річки Сосик у Березанському районі Фахівці компанії ТДВ "МБМ" очистили русло річки Сосик у Березанському районі Улаштування доріг з плитки ТДВ "МБМ" продовжує роботи з благоустрою території, улаштуванню доріг з плитки та встановленню бетонної в'їздної групи для фабрики по виробництву креветки Дорожні роботи для монтажу турбін ТДВ "МБМ" виконує дорожні роботи по улаштуванню проїздів для доставки вітряків і підкранових площадок для монтажу турбін для першої черги Тилігульської ВЕС Влаштування котловану для пожежних резервуарів Влаштування котловану для пожежних резервуарів, копка траншей для комунікацій, риття фундаментів зі зворотним засипанням і трамбуванням. Земляні роботи для бетонного заводу ТОВ “Автострада” Планування ділянки бульдозером, виконання земляних робіт, трамбування майданчиків віброкотком, надання автокрана для монтажу асфальтно-бетонного заводу для ТОВ "Автостарада" Влаштування котловану під житловий комплекс Влаштування котловану під житловий комплекс зі зворотним засипанням і пошаровим трамбуванням віброкотком в м. Херсон. Дорога на території підприємства Пристрій дороги довжиною 0.9 км на території підприємства. Пристрій узбіччя, планування території, заїздів на майданчики, благоустрій зелених зон. Влаштування укосів для відводу води ТДВ "Миколаївбудмеханізація" виконує всі види будівельних робіт.
В наявності 86 одиниць будівельної техніки: бульдозери, екскаватори, авто - та баштові крани, трали, самоскиди, катки.
Очистка русла річки с. Нечаяне Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила роботи по очистці русла річки, пристрою протипаводкових відвалів, очищення водойми і копки каналу в с. Нечаяне, Миколаївській області. Земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані. Розбирання і демонтаж старого покриття Розбирання і демонтаж старого покриття, вивезення сміття, планування ділянки в місті Херсон.

З нами працюють

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Оренда віброкатка в Миколаївській області

Дорожня техніка об’єднує великий спектр обладнання, серед якого особливе значення має виброкаток . Даний вид техніки є різновидом дорожніх котків, використовується з метою ущільнення різного типу покриття. Не всім організаціям доцільно купувати дороге обладнання, в цьому випадку виручає оренда спецтехніки. Це поширена послуга, яку в Миколаївській областях надає Миколаївбудмеханізація . Сфера застосування віброкатка досить велика, тому скористатися пропозицією можуть будівельні організації, підприємці та приватні особи.

Особливості та призначення віброкатка

Виброкаток дорожній – це спеціальна техніка вузького призначення. яка застосовується з метою надати максимальну щільність грунту, пухкому матеріалу, шару дорожнього покриття і т.д. Діє агрегат на поверхню власною масою і локальних вібраційних коливань.

Якість будь-якого покриття залежить не тільки від використовуваного матеріалу, а й від технології роботи. У м’якому грунті міститься багато вологи, яка знижує термін служби верхнього шару. Основне завдання техніки полягає в щільному трамбуванні, щоб в землі залишилося мінімальна кількість вологи і повітря між фракціями сипучих матеріалів. Крім грунту, техніка відмінно ущільнює пісок, гравій, асфальт. Працювати дорожній вібракаток може поблизу зведених споруд.

Основним елементом транспорту є валец (циліндр), який власною вагою утрамбовує поверхню. Він може бути виготовлений з різного матеріалу і відрізнятися фактурою поверхні.

Гладкі циліндри виготовляють зі сталі. Важкий елемент добре укочує матеріал і робить поверхню максимально рівною, що важливо при укладанні асфальту.

Кулачкові вальці мають на поверхні виступи, які легко проникають в пісок і добре його трамбують. Оренда віброкатка з шипами прискорить процес ущільнення пухкого грунту. Використовують будівельну техніку такого виду при укочуванням котловану підготовленого під фундамент споруди, на початковому етапі робіт з прокладання автостради.

Унікальні характеристики в цьому питанні має виброкаток БОМАГ , у якого передбачено два типи поверхні. Знімні обичайки дозволяють швидко перетворити гладкий каток в опуклий.

Сфера використання

Оренда віброкатка в Миколаєві дозволяє великим організаціям і дрібним компаніям заощадити на покупці нового дорогого обладнання і своєчасно виконати наступний вид робіт:

 • провести ямковий ремонт;
 • відновлення існуючого дорожнього покриття;
 • будівництво нової автомагістралі;
 • укладання тротуарів і велодоріжок.

Сфера застосування спецтехніки велика, крім створення дорожнього покриття оренда грунтового віброкатка знадобиться при ландшафтному плануванні, облаштування майданчиків для відстою відпочинку і стадіонів, зведення дамб тощо,

Критерії вибору

Основні характеристики віброкатка, від яких залежить вибір:

 • маса агрегату;
 • швидкість ущільнення поверхні;
 • розмір оброблюваної смуги;
 • тип ущільнюється грунту.

При оренді віброкатка слід враховувати, які належить вирішити завдання і обсяг роботи. Техніка використовується в різних сферах, де має бути підвищити стабільність і збільшити несучі здібності шару грунту. Від цього буде залежати якість і довговічність об’єкта.

Вага катка визначає товщину шару, що ущільнюється. Для кожного об’єкта пред’являються певні вимоги, все залежить від покладеної навантаження на поверхню. Показники, які служать перевагою для одних моделей, можуть послужити недоліком при виконанні конкретних операцій. Якщо каток з шипами подрібнює і дробить матеріал, що корисно при укоченні гравію, верхній шар дорожнього покриття повинен бути ідеально гладким.

Переваги оренди техніки

Оренда будівельної техніки в компанії Миколаївбудмеханізація має ряд незаперечних переваг, серед яких можна виділити:

 • вибір транспорту для виконання різних операцій незалежно від погодних умов;
 • техніка, що здається в оренду, завжди в справному стані;
 • економія фінансових коштів, всі витрати з обслуговування та утримання транспорту покладаються на орендаря;
 • будівельною технікою керує досвідчений оператор, який виконає завдання будь-якої складності.

Вартість оренди віброкатка в Миколаєві буде залежати від часу фактичного використання техніки. Компанія має власний транспорт для доставки спецтехніки на об’єкт, що дозволить знизити ціну на послугу, що надається.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ