Оренда
бульдозерів

70+
Років на будівельному ринку
80+
Одиниць техніки, яка регулярно оновлюється
300+
Задоволених клієнтів
25+
Надійних партнерів

Бульдозер Д3-109 от 962 грн / час
Минимальный заказ 4 часа
Замовити Бульдозер Д3-109
Бульдозер Д3-171 от 960 грн / час
Минимальный заказ 4 часа
Замовити Бульдозер Д3-171
Бульдозер Д3-162 от 696 грн /год
Мінімальне замовлення 4 години
Замовити Бульдозер Д3-162
Бульдозер Д3-42 от 696 грн / час
Минимальный заказ 4 часа
Замовити Бульдозер Д3-42
Бульдозер Д3-109 от 962 грн / час
Минимальный заказ 4 часа
Замовити Бульдозер Д3-109
Бульдозер Д3-171 от 960 грн / час
Минимальный заказ 4 часа
Замовити Бульдозер Д3-171
Бульдозер Д3-162 от 696 грн /год
Мінімальне замовлення 4 години
Замовити Бульдозер Д3-162
Бульдозер Д3-42 от 696 грн / час
Минимальный заказ 4 часа
Замовити Бульдозер Д3-42

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Парк спецтехніки

В арсеналі компанії є великий парк будівельно-монтажної, землерийної і вантажопідйомної техніки. У нас ви можете взяти в оренду спецтехніку для рекультивації кар'єрів, вертикального планування будівельних майданчиків, зведення дамб, каналів, насипів
13
Екскаваторів
моделей Caterpillar-320, Caterpillar-318, Caterpillar-444, Caterpillar-434, Caterpillar-428, ЕО-5111, ЕО-33211, ЕО-4321 для розробки і навантаження грунту;
8
Доріжних катків
для ущільнення грунту при роботах по укладанню дорожнього полотна і вертикального планування майданчиків під будівлі та споруди;
13
Баштових кранів
вантажопідйомністю від 6 до 10 тонн, гусеничні крани вантажопідйомністю 25 тонн і автокрани вантажно
10
Бульдозерів
ДЗ-171, ДЗ-109 для прийому і укладання перевезеного грунту
10
Самоскидів
вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн для перевезення грунту
Дивитися спецтехніку

Наші роботи

Влаштування котловану для пожежних резервуарів Влаштування котловану для пожежних резервуарів, копка траншей для комунікацій, риття фундаментів зі зворотним засипанням і трамбуванням. Земляные работы для бетонного завода ТОВ “Автостарада” Планировка участка бульдозером, выполнение земляных работ, трамбовка площадки виброкатком, предоставление автокрана для монтажа асфальтно-бетонного завода для ТОВ "Автостарада" Влаштування котловану під житловий комплекс Влаштування котловану під житловий комплекс зі зворотним засипанням і пошаровим трамбуванням віброкотком в м.Херсоні. Дорога на території підприємства Пристрій дороги довжиною 0.9км на території підприємства. Пристрій узбіччя, планування території, заїздів на майданчики, благоустрій зелених зон. Пристрій укосів з установкою лотка для відводу води ТДВ "Миколаївбудмеханізація" виконує всі види будівельних робіт.
В наявності 86 одиниць будівельної техніки: бульдозери, екскаватори, авто - та баштові крани, трали, самоскиди.
Очистка русла річки с. Нечаенно Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила роботи по очистці русла річки, пристрою протипаводкових відвалів, очищення водойми і копки каналу в с. Нечаенно, Миколаївській області. Земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані. Розбирання і демонтаж старого покриття Розбирання і демонтаж старого покриття, вивезення сміття, планування ділянки в місті Херсоні.

З нами працюють

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Оренда бульдозера в Миколаївській області

Більшість будівельних робіт не обходиться без використання спеціальних технічних засобів, що виконують ряд певних завдань. Будівництво починається з підготовки майданчика і здача об’єкта багато в чому залежить від темпів розробки грунту. Швидко виконати обсяг земляних робіт дозволить бульдозер. При нерегулярному використанні покупка дорогої техніки невигідна для компаній. Оренда бульдозера у що спеціалізується організації на період виконання робіт більш підходящий варіант, ніж утримувати свою техніку і платити операторові зарплату. Для управління таким транспортом потрібні особливі знання і досвід, яких немає у водіїв звичайного автотранспорту. У Миколаївській області спецтехніку в оренду надає Миколаївбудмеханізація.

Особливості землерийної спецтехніки

Один з напрямків компанії Миколаївбудмеханізація – оренда будівельної техніки . Сучасні проекти передбачають постійне використання важкої техніки для проведення будівельних робіт. Оренда спецтехніки бульдозера з досвідченим оператором дозволяє в найкоротший термін виконати обсяг поставлених завдань. Оформити заявку можна на сайті компанії.

Орендуючи гусеничний бульдозер , замовник отримає високопродуктивну техніку в справному стані. При цьому всі витрати з утримання та обслуговування спецтехніки орендодавець бере на себе.

Бульдозер відноситься до потужної землерийної спецтехніки, якою повинен керувати досвідчений бульдозерист. Конфігурація транспорту проста. Основна частина об’єднує потужну ходову частину і кабіну для оператора з блоком управління.

Робочим інструментом бульдозера є відвал, який виступає за межі основної конструкції. Звичайний транспорт оснащений класичною конструкцією щита криволінійного профілю. Оренда важкого бульдозера дозволяє переміщати значні обсяги ґрунту або іншого матеріалу. Багатофункціональна техніка оснащена додатковими пристосуваннями, які дозволяють виконати певний вид роботи.

Залежно від функцій відвали бувають:

  • без поворотів – виконання робіт на твердому грунті, переміщення сипучих матеріалів;
  • поворотні – прибирання снігу, дорожні роботи, насипні споруди;
  • універсальні – виконання будь-яких робіт по зачистці і вирівнюванню грунту.

При оформленні замовлення слід повідомити про плановані роботах, щоб менеджер підібрав відповідний вид транспорту. Для виконання невеликих планувальних операцій в стислі терміни найкращим варіантом буде оренда бульдозера CAT . Він може використовуватися в місцях, де неможливий доступ для інших видів транспорту: при виконанні дорожньо-транспортних робіт, розчищення від будівельного сміття, пошарового зняття грунту і т.д.

При виборі бульдозера слід враховувати основні показники:

  • габарити відвалу;
  • потужність двигуна спецтехніки;
  • період робочого циклу.

Спецтехніка на гусеничному ходу не може самоходом пересуватися по асфальтовому покриттю, тому доставка на об’єкт здійснюється спеціальними вантажними тралами.

Сфера застосування

Використовувати взятий в оренду бульдозер можливо в будь-яку погоду, техніка витримує перепади температури і атмосферні опади. Широка опорна площа забезпечує транспорту підвищену прохідність. Гусенична платформа розподіляє вагу агрегату рівномірно по поверхні, тому будівельна техніка такого виду може працювати на нестійкому грунті і долати перешкоди, які непідвладні колісному автотранспорту.

Використовуються бульдозери при вирівнюванні грунту на ділянках будь-якої складності. Швидкість виконання завдань залежить від потужності двигуна техніки. Простий відбивається на вартості оренди бульдозера , оскільки тривалі зупинки збільшують час робочого циклу.

Послуги бульдозера

Оренда спецтехніки вигідна для організацій, коли необхідний транспорт для разового або нерегулярного проведення робіт. Це позбавляє від необхідності купувати дороге обладнання і забезпечить виконання роботи в строк без великих фінансових витрат. Послуга надається на будь-який термін, починаючи від кількох годин. При оформленні заявки складається договір, в якому вказується ціна на оренду техніки.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ