Меліоративні
роботи

70+
Років на будівельному ринку
80+
Одиниць техніки, яка регулярно оновлюється
300+
Задоволених клієнтів
25+
Надійних партнерів

Підсипка ділянок ґрунтом от 1000 грн
Мінімальна сума замовлення 4 год.
Замовити Підсипка ділянок ґрунтом
Утрамбування грунту от 1000 грн
Мінімальна сума замовлення 4 год.
Замовити Утрамбування грунту
Корчування старих садів під оранку от 1000 грн
Мінімальна сума замовлення 4 год.
Замовити Корчування старих садів під оранку
вывоз глины самосвалом в Николаеве и Херсоне
Вивіз грунту от 1000 грн
Мин 4 год.
Замовити Вивіз грунту
Очищення і розширення зрошувальних каналів від 793 грн
Мінімальна сума замовлення 4 год.
Замовити Очищення і розширення зрошувальних каналів
Намив гребель і насипів від 793 грн
Мінімальна сума замовлення 4 год.
Замовити Намив гребель і насипів

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Парк спецтехніки

В арсеналі компанії є великий парк будівельно-монтажної, землерийної і вантажопідйомної техніки. У нас ви можете взяти в оренду спецтехніку для рекультивації кар'єрів, вертикального планування будівельних майданчиків, зведення дамб, каналів, насипів
13
Екскаваторів
моделей Caterpillar-320, Caterpillar-318, Caterpillar-444, Caterpillar-434, Caterpillar-428, ЕО-5111, ЕО-33211, ЕО-4321 для розробки і навантаження грунту;
8
Доріжних катків
для ущільнення грунту при роботах по укладанню дорожнього полотна і вертикального планування майданчиків під будівлі та споруди;
13
Баштових кранів
вантажопідйомністю від 6 до 10 тонн, гусеничні крани вантажопідйомністю 25 тонн і автокрани вантажно
10
Бульдозерів
ДЗ-171, ДЗ-109 для прийому і укладання перевезеного грунту
10
Самоскидів
вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн для перевезення грунту
Дивитися спецтехніку

Наші роботи

Влаштування котловану для пожежних резервуарів Влаштування котловану для пожежних резервуарів, копка траншей для комунікацій, риття фундаментів зі зворотним засипанням і трамбуванням. Земляные работы для бетонного завода ТОВ “Автостарада” Планировка участка бульдозером, выполнение земляных работ, трамбовка площадки виброкатком, предоставление автокрана для монтажа асфальтно-бетонного завода для ТОВ "Автостарада" Влаштування котловану під житловий комплекс Влаштування котловану під житловий комплекс зі зворотним засипанням і пошаровим трамбуванням віброкотком в м.Херсоні. Дорога на території підприємства Пристрій дороги довжиною 0.9км на території підприємства. Пристрій узбіччя, планування території, заїздів на майданчики, благоустрій зелених зон. Пристрій укосів з установкою лотка для відводу води ТДВ "Миколаївбудмеханізація" виконує всі види будівельних робіт.
В наявності 86 одиниць будівельної техніки: бульдозери, екскаватори, авто - та баштові крани, трали, самоскиди.
Очистка русла річки с. Нечаенно Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила роботи по очистці русла річки, пристрою протипаводкових відвалів, очищення водойми і копки каналу в с. Нечаенно, Миколаївській області. Земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані. Розбирання і демонтаж старого покриття Розбирання і демонтаж старого покриття, вивезення сміття, планування ділянки в місті Херсоні.

З нами працюють

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Меліоративні роботи в Миколаєві

Меліорація – роботи, що дозволяють поліпшити стан грунту. Пересушений грунт з недостатнім зрошенням загрожує низьким урожаєм. Також меліоративні роботи проводять, щоб підвищити врожайність, зменшити ерозію від вітру, збільшити повітро-і водопроникність глибоких шарів грунту.

Допомога в організації меліорації шляхом залучення спецтехніки пропонує компанія «Миколаївбудмеханізація». Тут ви можете розраховувати на послуги високої якості. Ви орендуєте спецавто з водієм – ми проводимо роботи швидко і професійно.

Роль спецтехніки в просушуванні і зволоженні грунту

Меліоративні роботи з метою просушити землю замовляють в місцевості, схильною до затоплення і застою води. Йдеться про ділянки в низині, біля водойм і боліт. Завдання, яке повинні вирішити професіонали – риття траншей для виконання в майбутньому дренажної системи.

Спецтехніка, наявна в автопарку «Миколаївбудмеханізація», дозволяє швидко виконати замовлення. Траншеї знадобляться для прокладки трубопроводу, а рови для насипу з щебеню. Якщо в проекті вказано накопичувальний колодязь, під нього копають котлован.

Меліоративні роботи в Миколаєві також ініціюють при необхідності зволоження грунту. Якщо в якості системи зрошення вибрано внутрішнє зволоження, не обійтися без траншей.

Замовити меліоративні роботи необхідно, щоб поліпшити санітарно-гігієнічні характеристики грунту і відновити ландшафт. До процесу залучають потужний транспорт, що дозволяє глибоко зорати землю.

Автопарк спецтехніки в Миколаєві

Найкращою землерийної машиною вважається екскаватор. Його можливості не обмежуються копанням грунту. Також за допомогою техніки землю можна переміщати. Завдяки екскаватору, реально відмовитися від ручної земельної праці та виконати заплановані роботи швидко, навіть коли площа ділянки значна.

У компанії «Миколаївбудмеханізація» за помірною вартістю в оренду можна взяти крокуючий агрегат, гусеничний, траншеєкопач, екскаватор-навантажувач. У деяких випадках клієнту пропонують скористатися додатковим оснащенням машини.

Як вибрати екскаватор для меліорації

Меліорацію землі в Миколаєві найчастіше проводять, використовуючи гусеничний екскаватор. Техніка може бути застосована на великих і малих ділянках. Тому в оренду транспортний засіб також замовляють власники великих земельних угідь.

Переваги гусеничної моделі:

  • відмінна прохідність;
  • велика площа для опори, стійкість при ритті глибоких траншей і каналів;
  • хороша маневреність;
  • можливість долати невеликі рови та інші нерівності.

Гідна альтернатива гусеничної моделі при меліорації ділянки в Миколаєві – колісний екскаватор. Який краще орендувати в вашому випадку, підкаже досвідчений фахівець після вивчення особливостей об’єкта.

Переваги оренди спецтехніки у нас

Орендуючи будівельну техніку в Миколаєві у нас, за рахунок високої продуктивності – клієнт зможе зменшити терміни виконання робіт і тим самим заощадити гроші. Ніяких простоїв, наш транспорт працює як годинник.

Спецтехніка надається після обстеження ділянки, де планується меліорація. Орієнтуючись на свій досвід, фахівець визначає клас машини, яка впорається з поставленим клієнтом завданням.

Ціна меліоративних робіт демократична. При цьому всі одиниці техніки застраховані і знаходяться в справному стані. Обладнанням керує кваліфікований водій-оператор.

Хочете швидко завершити меліоративні роботи – зверніться в компанію «Миколаївбудмеханізація»! Зробити це можна двома способами. Зателефонуйте на телефон, вказаний на сайті, або впишіть свій номер в онлайн заявку. Протягом півгодини вам передзвонить наш менеджер і уточнить час консультації з фахівцем.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ