Ремонт будівельної
техніки

70+
Років на будівельному ринку
80+
Одиниць техніки, яка регулярно оновлюється
300+
Задоволених клієнтів
25+
Надійних партнерів

Ремонт будівельноїтехніки

    Ремонт будівельноїтехніки

Ремонт строительной техники от 1000 грн/год
Диагностика
Замовити Ремонт строительной техники
Ремонт гідравлічної системи
Ремонт гідравлічної системи будівельної техніки
Ремонтуємо гідроциліндри, гідророзподільники, аксіально-поршневі насоси
Замовити Ремонт гідравлічної системи
Ремонт приладу захисту крана (ПЗК)
Установка, налагодження приладів безпеки автокрана
Відновлення всієї електропроводки будівельної техніки
Замовити Ремонт приладу захисту крана (ПЗК)
Ремонт металоконструкцій будівельної техніки
Ремонт несучих металевих контрукцій будівельної техніки
Зварювально-відновлювальний ремонт стріл, аутригерів (опори) кранів
Заміна поворотних кіл
Замовити Ремонт металоконструкцій будівельної техніки
Токарні роботи
Виготовлення анкерів
Проточування валів
Замовити Токарні роботи
Фрезерні роботи
Виготовлення спецгайок, інструменту, обладнання
Замовити Фрезерні роботи
Монтаж/демонтаж башенного крана від 1000 грн
Мінімальне замовлення 8 годин
Зміна 8 годин
Тариф за містом Договірний
Грузопод'ємність 3т.
Замовити Монтаж/демонтаж башенного крана

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Парк спецтехніки

В арсеналі компанії є великий парк будівельно-монтажної, землерийної і вантажопідйомної техніки. У нас ви можете взяти в оренду спецтехніку для рекультивації кар'єрів, вертикального планування будівельних майданчиків, зведення дамб, каналів, насипів
13
Екскаваторів
моделей Caterpillar-320, Caterpillar-318, Caterpillar-444, Caterpillar-434, Caterpillar-428, ЕО-5111, ЕО-33211, ЕО-4321 для розробки і навантаження грунту;
8
Доріжних катків
для ущільнення грунту при роботах по укладанню дорожнього полотна і вертикального планування майданчиків під будівлі та споруди;
13
Баштових кранів
вантажопідйомністю від 6 до 10 тонн, гусеничні крани вантажопідйомністю 25 тонн і автокрани вантажно
10
Бульдозерів
ДЗ-171, ДЗ-109 для прийому і укладання перевезеного грунту
10
Самоскидів
вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн для перевезення грунту
Дивитися спецтехніку

Наші роботи

Корчовка старих садів Виконання робіт із корчування старих садів 40 Га, під Миколаївом Вертикальне планування території, зведення насипу Вертикальне планування території, зведення насипу Очищення русла річки Сосик у Березанському районі Фахівці компанії ТДВ "МБМ" очистили русло річки Сосик у Березанському районі Улаштування доріг з плитки ТДВ "МБМ" продовжує роботи з благоустрою території, улаштуванню доріг з плитки та встановленню бетонної в'їздної групи для фабрики по виробництву креветки Дорожні роботи для монтажу турбін ТДВ "МБМ" виконує дорожні роботи по улаштуванню проїздів для доставки вітряків і підкранових площадок для монтажу турбін для першої черги Тилігульської ВЕС Влаштування котловану для пожежних резервуарів Влаштування котловану для пожежних резервуарів, копка траншей для комунікацій, риття фундаментів зі зворотним засипанням і трамбуванням. Земляні роботи для бетонного заводу ТОВ “Автострада” Планування ділянки бульдозером, виконання земляних робіт, трамбування майданчиків віброкотком, надання автокрана для монтажу асфальтно-бетонного заводу для ТОВ "Автостарада" Влаштування котловану під житловий комплекс Влаштування котловану під житловий комплекс зі зворотним засипанням і пошаровим трамбуванням віброкотком в м. Херсон. Дорога на території підприємства Пристрій дороги довжиною 0.9 км на території підприємства. Пристрій узбіччя, планування території, заїздів на майданчики, благоустрій зелених зон. Влаштування укосів для відводу води ТДВ "Миколаївбудмеханізація" виконує всі види будівельних робіт.
В наявності 86 одиниць будівельної техніки: бульдозери, екскаватори, авто - та баштові крани, трали, самоскиди, катки.
Очистка русла річки с. Нечаяне Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила роботи по очистці русла річки, пристрою протипаводкових відвалів, очищення водойми і копки каналу в с. Нечаяне, Миколаївській області. Земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані. Розбирання і демонтаж старого покриття Розбирання і демонтаж старого покриття, вивезення сміття, планування ділянки в місті Херсон.

З нами працюють

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Ремонт будівельної техніки в Миколаївській області

У більшості випадків спецтехніка працює при великих навантаженнях без тривалих перерв. Навіть при правильному використанні і проведенні профілактичних робіт, з плином часу це призводить до зношування деталей і поломок. Вихід обладнання на тривалий час з ладу порушить графік роботи і може стати причиною несвоєчасної здачі об’єкта. Щоб уникнути подібних ситуацій, потрібно термінова допомога фахівців. У Миколаївській області ремонт спецтехніки проводять професійні майстри компанії Миколаївбудмеханізація .

Особливості ремонту спецтехніки

Спецтехніка застосовується в різних сферах. Для ефективного вирішення завдань вона повинна знаходитися в справному стані. Навіть незначні на перший погляд несправності знижують продуктивність роботи, а також можуть стати причиною серйозної поломки і поставити під загрозу життя оператора і оточуючих.

Будь-яка техніка з плином часу виходить з ладу. Причина може полягати в несвоєчасному обслуговуванні, використанні не за призначенням, надмірних навантаженнях, закінчення експлуатаційного терміну і т.д. Транспорт спеціального призначення піддається інтенсивним навантаженням. Це прискорює знос деталей, тому ремонт дорожньо будівельної техніки досить поширена послуга.

Залежно від обсягу роботи ремонт може проводитися наступних видів.

Планово-попереджувальний. Такий вид ремонту потрібно спецтехніки, яка пройшла певний пробіг або відпрацювала кількість годин, заявлені виробником. Щоб уникнути серйозних поломок, такий ремонт планується заздалегідь. Його головне завдання полягає в заміні витратних матеріалів та окремих деталей, які відпрацювали свій ресурс.

Капітальний ремонт спецтехніки . Самий складний і тривалий процес ремонтних робіт, що вимагає специфічних знань і досвіду. Проводиться капітальний ремонт, якщо обладнання вичерпала свій ресурс заданий виробником, а вузли та агрегати істотно зносилися. Даний вид робіт може включати заміну вузлів ходової частини, перегородку двигуна з заміною основних деталей, відновлення робочого механізму або його частин і т.д.

Позаплановий. Проводиться у випадках ДТП або раптового виходу з ладу певних деталей. Проведення робіт повинно бути оформлено актом, в якому вказується причина поломки і виконаний обсяг.

Переваги професійного ремонту

Великогабаритна будівельна техніка оснащена вузькоспеціалізованими системами. Ремонт навантажувача та іншого обладнання вимагає особливих знань. Професійне обслуговування транспорту спеціального призначення – це оптимальне рішення, яке зведе до мінімуму ймовірність виникнення непередбачених проблем. Правильна експлуатація, своєчасний ремонт обладнання гарантують довгу безперебійну роботу. Довіряючи ремонт і обслуговування будівельної техніки майстрам Спецтехсервісу , вдається значно продовжити термін служби транспорту.

Один з напрямків компанії Миколаївбудмеханізація – надання послуг по ремонту спецтехніки в Миколаївській області. Наші майстри мають достатньо знань та досвіду роботи з різним видом транспорту спеціального призначення. Вони регулярно підвищують кваліфікацію і гарантують високий рівень якості виконаної роботи. Ми обслуговуємо всі види будівельної техніки та готові виконати ремонт:

  • навантажувачів ;
  • трактора на колесах і гусеничному ходу;
  • бульдозера;
  • підйомників всіх видів;
  • екскаваторів;
  • автонавантажувачів;
  • автокранів та іншої техніки.

Поломки будь-якої складності усувають кваліфіковані фахівці, що гарантує якість виконаної роботи. Діагностика і ремонт спецтехніки проводиться з використанням професійного устаткування, що дозволяє безпомилково визначити причину поломки і виявити деталь, яка підлягає заміні.

Після ремонту транспорт в обов’язковому порядку проходить тестування. Фахівці компанії представляють замовнику висновок про виконану роботу і дають рекомендації щодо подальшого обслуговування та експлуатації. Компанія має багаторічний досвід у сфері ремонту та гарантує виконання замовлення в термін, який прописується в договорі при оформленні замовлення на послуги з ремонту спецтехніки.

Ще один напрямок Миколаївбудмеханізація – оренда будівельної техніки . Скористатися послугою в Миколаївській області можуть компанії і приватні особи.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ