70+
Років на будівельному ринку
80+
Одиниць техніки, яка регулярно оновлюється
300+
Задоволених клієнтів
25+
Надійних партнерів

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Парк спецтехніки

В арсеналі компанії є великий парк будівельно-монтажної, землерийної і вантажопідйомної техніки. У нас ви можете взяти в оренду спецтехніку для рекультивації кар'єрів, вертикального планування будівельних майданчиків, зведення дамб, каналів, насипів
13
Екскаваторів
моделей Caterpillar-320, Caterpillar-318, Caterpillar-444, Caterpillar-434, Caterpillar-428, ЕО-5111, ЕО-33211, ЕО-4321 для розробки і навантаження грунту;
8
Доріжних катків
для ущільнення грунту при роботах по укладанню дорожнього полотна і вертикального планування майданчиків під будівлі та споруди;
13
Баштових кранів
вантажопідйомністю від 6 до 10 тонн, гусеничні крани вантажопідйомністю 25 тонн і автокрани вантажно
10
Бульдозерів
ДЗ-171, ДЗ-109 для прийому і укладання перевезеного грунту
10
Самоскидів
вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн для перевезення грунту
Дивитися спецтехніку

Наші роботи

Корчовка старих садів Виконання робіт із корчування старих садів 40 Га, під Миколаївом Вертикальне планування території, зведення насипу Вертикальне планування території, зведення насипу Очищення русла річки Сосик у Березанському районі Фахівці компанії ТДВ "МБМ" очистили русло річки Сосик у Березанському районі Улаштування доріг з плитки ТДВ "МБМ" продовжує роботи з благоустрою території, улаштуванню доріг з плитки та встановленню бетонної в'їздної групи для фабрики по виробництву креветки Дорожні роботи для монтажу турбін ТДВ "МБМ" виконує дорожні роботи по улаштуванню проїздів для доставки вітряків і підкранових площадок для монтажу турбін для першої черги Тилігульської ВЕС Влаштування котловану для пожежних резервуарів Влаштування котловану для пожежних резервуарів, копка траншей для комунікацій, риття фундаментів зі зворотним засипанням і трамбуванням. Земляні роботи для бетонного заводу ТОВ “Автострада” Планування ділянки бульдозером, виконання земляних робіт, трамбування майданчиків віброкотком, надання автокрана для монтажу асфальтно-бетонного заводу для ТОВ "Автостарада" Влаштування котловану під житловий комплекс Влаштування котловану під житловий комплекс зі зворотним засипанням і пошаровим трамбуванням віброкотком в м. Херсон. Дорога на території підприємства Пристрій дороги довжиною 0.9 км на території підприємства. Пристрій узбіччя, планування території, заїздів на майданчики, благоустрій зелених зон. Влаштування укосів для відводу води ТДВ "Миколаївбудмеханізація" виконує всі види будівельних робіт.
В наявності 86 одиниць будівельної техніки: бульдозери, екскаватори, авто - та баштові крани, трали, самоскиди, катки.
Очистка русла річки с. Нечаяне Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила роботи по очистці русла річки, пристрою протипаводкових відвалів, очищення водойми і копки каналу в с. Нечаяне, Миколаївській області. Земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані Компанія "Миколаївбудмеханізація" здійснила земляні роботи для військового навчального центру у Широкому Лані. Розбирання і демонтаж старого покриття Розбирання і демонтаж старого покриття, вивезення сміття, планування ділянки в місті Херсон.

З нами працюють

Звертайтеся до нас, ви залишитеся задоволені!

Залишити заявку

Вивіз грунту в Миколаєві і області

Займаючись будівництвом і ремонтом доріг, потрібно бути готовим до необхідності вивезення великої кількості землі. Вивіз грунту з навантаженням в Миколаєві пропонують майстри компанії «Миколаївбудмеханізація». У підприємства є дозвільні документи на проведення заходів і спецтехніка, за допомогою якої фахівці швидко впораються з поставленим завданням.

Особливості послуги

У законодавчих актах України визначено, що до будівельних відходів, які повинен утилізувати забудовник, в тому числі відносять грунт. Виняток становить родючий шар, де відсутні забруднення – шматочки цегляної кладки, цементу, скла.

Вивіз грунту з ділянки з подальшою утилізацією дозволяє знову застосувати перероблений грунт, наприклад в сільському господарстві. Якщо земля сильно забруднена, спочатку її знезаражують, а потім залишають на полігоні.

Фахівцю також слід враховувати, що грунту присвоюється різний рівень небезпеки.

 1. Малонебезпечні. До складу може входити невеликий обсяг хімічних речовин.
 2. Небезпечний. Включає нафтопродукти, мідь, кобальт, хром та інші домішки, яким властива помірна токсичність. Ціна за куб вивезення грунту з небезпечними речовинами вище.
 3. Високотоксичний. При навантаженні землі фахівець повинен бути особливо обережним. Адже в такому грунті часто зустрічаються ртуть, цинк, миш’як.

Досвідчені працівники «Миколаївбудмеханізація» не тільки вміють майстерно управляти спецтехнікою, але також знають, як виключити шкоду для навколишнього середовища при вивезенні сміття.

Як визначається вартість послуги

Ціна за куб вивезення грунту визначається з урахуванням наступних параметрів:

 • наскільки далеко об’єкт знаходиться від полігону;
 • показник розпушення;
 • вивезення з навантаженням;
 • додатковий пакет послуг.

Утилізація грунту фахівцями «Миколаївбудмеханізація»

У Миколаєві вивезення грунту КАМАЗом або іншою машиною можна замовити, звернувшись в нашу компанію. Ми знаємо, як правильно утилізувати землю на полігоні. Навантаження і доставка грунту на місце здійснюється оперативно.

У компанії на балансі значаться сучасні самоскиди, що володіють великою вантажопідйомністю. Машини підходять для утилізації землі будь-якої категорії. Вартість послуги помірна.

Також клієнтові пропонується оренда екскаватора-навантажувача. Всі оператори, які працюють зі спецтехнікою, навчені тонкощам управління інноваційним обладнанням і мають необхідні дозвільні документи.

Послуги, якими можна скористатися:

 • підсипка ділянок грунтом;
 • риття траншей для проведення комунікацій в майбутньому і котлованів;
 • ущільнення грунту;
 • доставка щебеню з кар’єру;
 • доставка чорнозему, кар’єрного піску і добрив.

Будівельна техніка регулярно проходить технічний огляд і знаходиться у відмінному стані. Парк машин періодично поповнюється новим сучасним обладнанням. Устаткування представлено провідними виробниками зі світовою популярністю.

Переваги співпраці

Компанія «Миколаївбудмеханізація» пропонує скористатися вивезенням грунту в Миколаєві за прийнятними цінами. Ви замовляєте послуги – ми враховуємо нюанси заявки і розраховуємо вартість вивезення грунту в індивідуальному порядку. Після цього укладається договір, в якому позначені умови співпраці, зобов’язання і права кожної зі сторін.

Разом з орендою машини ви отримуєте висококваліфікованого фахівця, який зробить все, щоб робота була ефективною і продуктивною.

Залишити заявку на замовлення можна онлайн. Найближчим часом вам передзвонить менеджер і проконсультує по питанню. Якщо не хочете чекати, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Вивіз сміття буде організований в найкоротші терміни.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ