Виконання важких робіт (будівництво, переміщення габаритних вантажів в межах майданчика, перевезення і т. д.) передбачає обов’язкову наявність спеціальної техніки. І тільки якісні механізми здатні забезпечити надійність і безпеку робочого процесу. Послуги оренди спецтехніки та її ремонту, що надаються компанією «МИКОЛАЇВБУДМЕХАНІЗАЦІЯ», затребувані величезною кількістю підприємств в Миколаївській і Херсонській областях. Ви можете замовити у нас такі будівельні, вантажопідйомні, автотранспортні механізми:

У парку підприємства представлена тільки довела свою ефективність техніка, що знаходиться в ідеальному стані і повної готовності до роботи. Ми приділяємо велику увагу обслуговуванню будівельних, вантажопідіймальних, автотранспортних механізмів, щоб ви залишилися задоволені результатами їх експлуатації.

Крім послуг з оренди спецтехніки, клієнти «МИКОЛАЇВБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» мають можливість довірити нашим фахівцям ремонт обладнання. У компанії використовуються новітні інструменти, тільки якісні запчастини і готові вузли. Все це гарантує оперативність відновлювальних заходів і істотне збільшення термінів служби ремонтованої техніки.